Dom

Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD.

Opinie klientów
Zamówienie zostało ukończone i otrzymane. Produkt wysłany, a my sprawdziliśmy, są bardzo dobrej jakości. Fabryka bardzo dbała o produkt i opakowanie. Wszystko przychodziło bez problemu i w dobrym stanie. Na pewno będziemy kontynuować współpracę z tą firmą.

—— Ali Ghiami

Dostałem swoje towary na czas. Fakty dowodzą również, że jakość jest niezawodna.

—— Rich Taylor

Im Online Czat teraz

Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD.

1
Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : XD
Ilość pracowników : 50~100
Rok założenia : 2017
pc Export : 80% - 90%
Ningbo Xindu hydrauliczne współpracy maszyn., LTD jest profesjonalną manufakturą, która zajmuje się hydraulicznych przewodów rurowych: połączenie hydrauliczne i podłączenie węża. Została założona w 2017 roku, znajduje się w Shengshan Industrial Development Zone Cixi miasta, gdzie znajduje się węzeł komunikacyjny Szanghaju, Hangzhou oraz Ningbo w delcie rzeki Jangcy, opiera się na Moście Nad Zatoką Hangzhou na Północ, w pobliżu Szanghaju, tylko 50 km od portu Ningbo Beilun na Wschodzie. Firma ma dogodny transport w dogodnej pozycji geograficznej.

Firma zajmuje się 18000 metrów kwadratowych, z zaawansowanym wyposażeniem i profesjonalnym zespołem technicznym. Produkty są szeroko stosowane w maszynach inżynieryjnych, produkcji samochodów, rurociągach przemysłowych, statkach, energetyce, obronie, automatyzacji i innych dziedzinach, a głównie eksportowane do Europy i Ameryki.

Firma przestrzegała filozofii "pionierskiej i innowacyjnej, dążenie do doskonałości", zasadą "jakość jest życie", aby zapewnić klientom najlepszą jakość, najbardziej konkurencyjne ceny, najwyższej klasy serwis posprzedażny. Firma szczerze współpracująca ma nadzieję, że możesz zostać naszym partnerem handlowym i stworzyć wspólny rozwój i lepszą przyszłość.

Szczegóły kontaktu
Ningbo xindu hydraulic machinery co. LTD.

Tel: 86-0574-63545228

Faks: 86-0574-63529268

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)